ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Громадського об'єднання «Дівчата»


Дата: 21.11.2019

Будь ласка, уважно прочитайте цю Політику конфіденційності (далі – "Політика") перед використанням веб-сайту www.divchata.org (далі – "Сайт"). Ця Політика описує те, як Громадська Організація "ДІВЧАТА", юридична особа, що зареєстрована та діє за законодавством України (далі – "ми", "нас", "наша"), управляє Сайтом та обробляє персональні дані користувачів Сайту.

Ця Політика описує порядок обробки персональних даних користувачів Сайту, перелік персональних даних, які ми збираємо, мету використання таких персональних даних, можливість передачі/розкриття персональних даних третім особам, заходи безпеки, що ми вживаємо для забезпечення захисту персональних даних, а також внесення змін, блокування або видалення персональних даних.

Яку інформацію ми збираємо?

Ми можемо збирати дані, що ви добровільно надаєте нам шляхом реєстрації на проведення публічних заходів (лекцій, тренінгів, та ін.) (надалі – "Заходів"), що розміщенні на Сайті, через форми опитування Google, а саме:

ПІБ;

адреса електронної пошти;

вік;

нікнейм акаунту Instagram;

мобільний номер (далі – "Персональні дані").

Як ми використовуємо ваші персональні дані?

Ми здійснюємо збір та обробку Персональних даних з метою вашої ідентифікації на Сайті, аби ви мали можливість взяти участь в проведенні Заходів.

Під час реєстрації на проведення публічних лекцій ви даєте згоду на використання своїх Персональних даних в цілях:

реєстрації як учасника Заходів;

розпізнаванні користувачів при користуванні Сайтом;

використання фото- та відео-зображень з вашою участю в засобах масової інформації, соціальних мережах або рекламних цілях;

здійснення комунікації з користувачами Сайту стосовно будь-яких питань щодо проведення Заходів та надання відповідної необхідної користувачу актуальної інформації щодо конкретного Заходу;

здійснення підтримки користувачів при роботі з Сайтом та вдосконалення роботи Сайту та Заходів, що проводяться нами;

в маркетингових цілях;

для надсилання опитувальника стосовно якості надання послуг та проведеного Заходу.

Ми не використовуємо і не будемо використовувати ваші Персональні дані у будь-який інший спосіб, який не відповідає цілям, передбачених цим розділом.

Юридичні підстави для збору та обробки Персональних даних

Юридичною підставою для використання ваших Персональних даних є ваша згода, як суб'єкта персональних даних на обробку його персональних даних, яку ви надаєте, шляхом встановлення позначення та подальшого його підтвердження через посилання "Я погоджуюсь" на Сайті.

Ми збираємо тільки ті Персональні дані, які ви свідомо і добровільно надаєте нам, як суб'єкт персональних даних в цілях використання можливостей Сайту, а саме участі у проведенні публічних лекцій.

Вікові обмеження використання Сайту

Ми не маємо наміру збирати і обробляти Персональні дані неповнолітніх осіб (віком до 18 років).

Особи, молодше 18 років можуть використовувати Сайт. Ми можемо збирати Персональні дані осіб, молодше 18 років, які добровільно надають нам шляхом реєстрації на проведення Заходів, що розміщенні на Сайті, через форми опитування Google.

Особи, молодше 18 років зобов'язані надати згоду від обох батьків/опікунів на використання Персональних даних Особи, молодше 18 років під час реєстрації на проведення публічних лекцій в цілях:

реєстрації як учасника Заходів;

розпізнаванні користувачів при користуванні Сайтом;

використання фото- та відео-зображень з вашою участю в засобах масової інформації, соціальних мережах або рекламних цілях;

здійснення комунікації з користувачами Сайту стосовно будь-яких питань щодо проведення Заходів та надання відповідної необхідної користувачу актуальної інформації щодо конкретного Заходу;

здійснення підтримки користувачів при роботі з Сайтом та вдосконалення роботи Сайту та Заходів, що проводяться нами;

в маркетингових цілях;

для надсилання опитувальника стосовно якості надання послуг та проведеного Заходу.Термін зберігання Персональних даних

Ми зберігаємо ваші Персональні дані не довше ніж це необхідно для досягнення мети обробки Персональних даних.

Ми не зберігаємо ваші Персональні дані, якщо вони більше не використовується для цілей, визначених цією Політикою.

Передача та розкриття Персональних даних

Ми не передаємо та не розкриваємо Персональні дані, зібрані нами, крім випадків, передбачених цією Політикою.

Ми передаємо та/або розкриваємо ваші Персональні дані виключно у разі, якщо це необхідно відповідно до вимог українського законодавства. Ми не будемо продавати, передавати або здавати в оренду ваші Персональні дані будь-яким третім особам.

Ваші права, як суб'єкта персональних даних

Ви маєте право:

1) отримувати інформацію про джерела збирання, місцезнаходження своїх Персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних;

2) отримувати інформацію про умови надання доступу до Персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким розкриваються Персональні дані відповідно до українського законодавства;

3) на доступ до своїх Персональних даних;

4) отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його Персональні дані, а також отримувати зміст Персональних даних;

5) пред'являти вмотивовану вимогу володільцю Персональних даних із запереченням проти обробки своїх Персональних даних;

6) пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх Персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником Персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;

7) на захист своїх Персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

8) звертатися із скаргами на обробку своїх Персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або до суду;

9) застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;

10) вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх Персональних даних під час надання згоди;

11) відкликати згоду на обробку Персональних даних;

12) знати механізм автоматичної обробки Персональних даних;

Якщо ви вважаєте, що використання нами ваших Персональних даних порушує ваші права, ви можете подати скаргу до відповідного органу державної влади з питань захисту персональних даних.

Безпека Персональних даних

Ваші Персональні дані будуть зберігатися і оброблятися на наших серверах в Україні.

Ми забезпечуємо належні адміністративні, технічні, включаючи шифрування ваших Персональних даних, та фізичні засоби безпеки з метою захисту ваших Персональних даних від несанкціонованого або випадкового доступу, випадкової втрати, несанкціонованої зміни, несанкціонованого розкриття або надання доступу, неправильного використання блокування, копіювання, поширення, інших незаконних дій третіх сторін та будь-якого іншого незаконного способу обробки Персональних даних.

Миттєвий доступ до ваших Персональних даних дозволений тільки нашим уповноваженим співробітникам. Такі співробітники зберігають сувору конфіденційність і запобігають несанкціонованому доступу третіх осіб до Персональних даних.

Внесення змін до Політики

Ми залишаємо за собою право оновлювати чи доповнювати Політику, без вашого попереднього повідомлення, шляхом публікації нової версії Політики на Сайті. Ми радимо вам час від часу перевіряти цю сторінку, щоб переконатися, що вас влаштовують всі зміни чи доповнення Політики. Якщо протягом 14 днів з моменту внесення будь-яких змін ви не відмовитеся від їх прийняття у письмовій формі, це означає, що ви автоматично погоджуєтеся з новою редакцією Політики. Відмова прийняти зміни означає припинення вами користування Сайтом та використання його можливостей. Тим не менш, ми будемо намагатися повідомляти вас про внесення будь-яких важливих змін до Політики.

Зворотній зв'язок

У разі виникнення будь-яких запитань щодо цієї Політики, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Для оновлення, отримання доступу, внесення змін, блокування або видалення своїх Персональних даних, відкликання згоди на обробку Персональних даних, яка була вами надана відповідно до цієї Політики, або в разі наявності будь-яких зауважень, побажань або претензій щодо обробки ваших Персональних даних, будь ласка, звертайтеся до нас.

Ви можете написати нам на lectures4girls@gmail.com

Наша юридична адреса: 02222, м.Київ, Вулиця Беретті , будинок 3, квартира 50

Повернутись на сайт