Що таке «Карта дитячих гінекологів»?

Це інтерактивна карта, що супроводжується чатботом «Дитячі гінекологи України» на платформі Telegram.

З її допомогою дівчата та їхні опікуни з усіх куточків України можуть швидко знайти дружнього лікаря.

У Карті зібрані дані 116 гінекологів – це усі лікарі, що сьогодні працюють за цією спеціалізацією в Україні.

Бажаєте слідкувати
за нашими оновленнями?
Бажаєте слідкувати за нашими оновленнями?
Чому цей проєкт особливий?

Завдяки Карті кожна дівчинка зможе поставити питання, що турбують, кваліфікованому спеціалісту, та зберегти найважливіше: здоров'я й комфорт. Саме тому це – особливий проєкт для ГО «Дівчата».

Ми втілили його власними силами за підтримки 4 благодійників, які вирішили залишитися анонімними. Він багато важить для нас, оскільки втілює наші основні цінності і допомагає відстоювати права дівчат на збереження репродуктивного здоров'я.

Як працює Карта?

Дівчата або їхні опікуни можуть скористатися інтерактивною Картою, щоб знайти лікаря зі спеціалізацією «Дитяча та підліткова гінекологія» найближче до себе. Натискаючи на помітку конкретного лікаря у тому чи іншому населеному пункті, вони побачать адресу кабінету, де він веде прийом, його ПІБ та телефон для запису.

Ті ж дані можна отримати у чатботі «Дитячі гінекологи України» на платформі Telegram, якщо вибрати свій населений пункт. Дані актуальні станом на жовтень 2021 року, але Карта буде регулярно оновлюватися.

Якщо Ви є практикуючим лікарем зі спеціальністю «Дитяча та підліткова гінекологія», що працює на засадах дружності до молоді, але вас немає у нашій Карті, запрошуємо написати нам на godivchata@gmail.com і ми обов'язково додамо ваші дані.